OPS Chrzypsko Wielkie

biuletyn informacji publicznej

64-412 Chrzypsko Wielkie, ul. Główna 16

www.bip.gov.pl
A A A Wielkość tekstu
Kontrast

klauzula informacyjna RODO


Klauzula informacyjna

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. U. UE z 2016 r. L 119,poz.1)  zwanej dalej „RODO”
1)   administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Chrzypsku Wielkim
2)   kontakt z Inspektorem Ochrony Danych mail: opschrzypskow@pomost.poznan.pl
Państwa dane są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt  c, d Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE w sprawie ochrony osób fizycznych RODO do celów wynikających z przepisów prawa należących do zadań urzędu.
Państwa dane osobowe będą udostępnione podmiotom uprawnionym do uzyskania danych osobowych z mocy przepisów prawa.
Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres konieczny wynikający z przepisów prawa.
Przysługuje Państwu prawo dostępu do Państwa danych osobowych, do ich sprostowania. Osoby której dane przetwarzane są na podstawie zgody wyrażonej przez tę osobę, mają   prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodne z prawem przetwarzanie, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Mają  Państwo prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych 00-193 Warszawa ul. Stawki 2, jeżeli uważają Państwo, że przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy prawa.
Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wymaganym ustawodawstwem jest obligatoryjne a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwość rozpoczęcia wypełniania obowiązku prawnego leżącego na administratorze danych osobowych.
Państwa dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane przez administratora danych osobowych z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa przewidzianych dla ochrony danych osobowych.

 

 

 


 Wyświetleń strony: 650
Data wytworzenia: 26-06-2019, 11:14:23 przez Maria Nowak
Opublikowano: 26-06-2019, 11:16:13 przez Maria Nowak

Drukuj | Powiadom znajomego